INTELLECT BLOCK - KLOCKI XXL (529 ELEMENTÓW) KONSTRUKCYJNE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 203,00 zł 203.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

To nowoczesna generacja klocków ćwicząca i rozwijająca u dzieci i młodzieży inteligencje, wyobraźnie przestrzenną oraz ćwicząca zdolności manualne. Klocki składają się z 529 elementów, różnej wielkości i kolorystyki oraz śrubokręta. Można z nich ułożyć różne modele prehistorycznych i współczesnych zwierząt oraz różne modele samochodów o długości nawet ponad 100 cm. Klocki  wzbogacone są dodatkowo o takie elementy jak: silniczki napędzane 4 bateriami AA (brak w zestawie) oraz głośniczki i czujniki ruchu wmontowane w konstrukcję zwierząt. Instrukcja budowy dołączona jest do zestawu ale można też użyć swojej własnej inwencji twórczej i zbudować swoją własną konstrukcję wykorzystując poszczególne elementy klocków lub też wykorzystać proponowane pomysły na budowle umieszczone w instrukcji obsługi oraz na opakowaniu. To świetna zabawa dla dzieci i rodziców umożliwiająca  odkrycie nowych pasji i wzbudzenie nowych zainteresowań.
 
INTELIGENTNE KLOCKI SERIA NO 253-2 Klocki składają się z 529 elementów, różnej wielkości i kolorystyce oraz śrubokręta. Wbudowany blok przekładniowy napędzany silniczkiem oraz czujnik ruchu z głośnikiem i diodami. Konstrukcja tworzy Tygrysa o długości 100cm, który wydaje dźwięk i świeci oczami przy każdym otrzymanym z zewnątrz impulsie ruchu. Silniczek posiada włącznik ON/OFF zasilania i napędzany jest 4 materiami AA (brak w zestawie). Świecące diody tworzące oczy zasilane są 2 bateriami 1.5V AG3, LR41, 192 (dołączone do zestawu). Przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Gadżet w skrócie:
- Intellect Block - klocki do tworzenia własnych pojazdów, zwierząt oraz budowli
- 529 elementy w zestawie + śrubokręt + silniczki napędzane bateriami + głośniki i czujniki ruchu które zostały dołączone do modeli współczesnych i prehistorycznych zwierząt.
- instrukcja składania modeli dołączona do zestawu
- klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia
- świetna zabawa i sposób na spędzanie czasu rodziców i dzieci
 
Wymiary produktu: 60 x 38 x 7 cm
Waga produktu: 2,58 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl