Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
InPost Paczkomaty 24/7
Paczkomaty InPost
Dane kontaktowe

Gadżetarnia
Al. Solidarności 15 lok. 114
15-751 Białystok
woj. podlaskie

tel: 668 013 377
mail: gadzetarnia.pl@gmail.com

Odstąpienie od umowy

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Masz prawo odstąpić od Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Nie musisz podawać jakiejkolwiek przyczyny, ale będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją do udoskonalenia naszej oferty. Aby zachować powyższy termin wystarczy, że prześlesz nam oświadczenie przed jego upływem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Poinformuj nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Możesz w tym celu skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (znajdujący się poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe. Oświadczenie możesz do nas dostarczyć na przykład pocztą tradycyjną na adres: Gadżetarnia.pl Al. Solidarności 15 lok. 114, 15-751 Białystok; lub pocztą elektroniczną na adres: gadzetarnia.pl@gmial.com
 2. Odeślij niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia, zwracane produkty na adres: Gadżetarnia.pl Al. Solidarności 15 lok. 114, 15-751 Białystok
  Informujemy, że będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu (odesłania do nas) zwracanych produktów.
 3. Niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia do Ciebie produktów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przez nas oferowany). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Ciebie w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności.
  Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego produktu lub otrzymania dowodu jego odesłania.
 4. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 5. Warunkiem zwrotu jest złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz zwrócenie towaru wraz z dowolnym dowodem jego zakupu. W przesyłce powinien znajdować się kompletny towar wraz z akcesoriami i z całym zestawem jakim został do Państwa wysłany. 
 6. Szczegółowe informacje odnośnie odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie Sklepu w pkt. 8 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

Formularz odstąpienia od umowy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl