Bestsellery
Piłka Odbijająca się od Wody Miękka Gry Wodzie
Piłka Odbijająca się od Wody Miękka Gry Wodzie

23,60 zł

Wrist Ball KULA DO ĆWICZEŃ NADGARSTKA ŻYROSKOPOWA
Wrist Ball KULA DO ĆWICZEŃ NADGARSTKA ŻYROSKOPOWA

37,80 zł

Duże ekskluzywne mosiężne Szachy Łucznicy 44x44cm
Duże ekskluzywne mosiężne Szachy Łucznicy 44x44cm

2 218,30 zł

Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
InPost Paczkomaty 24/7
Paczkomaty InPost
Dane kontaktowe

Gadżetarnia
ul. Transportowa 2F lok. U1
15-399 Białystok
woj. podlaskie

tel: 668 013 377
mail: gadzetarnia.pl@gmail.com

Odstąpienie od umowy

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Masz prawo odstąpić od Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Nie musisz podawać jakiejkolwiek przyczyny, ale będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją do udoskonalenia naszej oferty. Aby zachować powyższy termin wystarczy, że prześlesz nam oświadczenie przed jego upływem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Poinformuj nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Możesz w tym celu skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (znajdujący się poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe. Oświadczenie możesz do nas dostarczyć na przykład pocztą tradycyjną na adres: Gadżetarnia.pl ul. Transportowa 2F lok. U1, 15-399 Białystok; lub pocztą elektroniczną na adres: gadzetarnia.pl@gmial.com
 2. Odeślij niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia, zwracane produkty na adres: Gadżetarnia.pl ul. Transportowa 2F lok. U1, 15-399 Białystok
  Informujemy, że będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu (odesłania do nas) zwracanych produktów.
 3. Niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia do Ciebie produktów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przez nas oferowany). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Ciebie w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności.
  Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego produktu lub otrzymania dowodu jego odesłania.
 4. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 5. Warunkiem zwrotu jest złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz zwrócenie towaru wraz z dowolnym dowodem jego zakupu. W przesyłce powinien znajdować się kompletny towar wraz z akcesoriami i z całym zestawem jakim został do Państwa wysłany. 
 6. Szczegółowe informacje odnośnie odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie Sklepu w pkt. 8 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

Formularz odstąpienia od umowy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl