Balony lateksowe zielone 61 cm – 4 szt. do dużych dekoracji
Kod produktu: GDN-4807475
Kod kreskowy: 810185773114
Opis
Balony lateksowe zielone o imponującej średnicy 61 cm (24”) to doskonały wybór dla każdego, kto szuka efektownych, trwałych i profesjonalnych dekoracji. Wykonane przez cenioną markę Anagram, znaną z produkcji balonów najwyższej jakości, zapewniają niezawodność, intensywny kolor i perfekcyjny wygląd.
Zielony to kolor świeżości, energii i natury — idealnie komponuje się z dekoracjami w stylu rustykalnym, boho, eko oraz tematycznymi aranżacjami np. leśnymi czy tropikalnymi. Dzięki dużemu rozmiarowi balony te znakomicie prezentują się zarówno w pojedynczych dekoracjach, jak i rozbudowanych instalacjach.
Dlaczego warto wybrać balony Anagram?
-
Rozmiar XXL – 61 cm (24”) – idealne do dużych dekoracji sal i plenerów,
-
Głęboki zielony kolor – intensywny i trwały, przyciąga wzrok,
-
Lateks najwyższej jakości – wytrzymałość i łatwość wiązania dzięki elastycznym szyjkom,
-
Bez nadruku – uniwersalna powierzchnia, pasuje do każdej aranżacji,
-
4 sztuki w opakowaniu – świetna baza do kompozycji balonowych,
-
Do napełnienia powietrzem – balony nie są napełnione i nie unoszą się samodzielnie.
Zastosowanie:
-
Dekoracje weselne, eventowe i plenerowe
-
Urodziny, wieczory panieńskie, pikniki tematyczne
-
Aranżacje świąteczne i sezonowe (np. wiosenne, bożonarodzeniowe)
-
Ekspozycje sklepowe, sesje zdjęciowe, wystawy
Balony lateksowe zielone 24” Anagram to niezawodna jakość i efektowny wygląd w jednym. Postaw na profesjonalne dekoracje, które podkreślą wyjątkowy charakter każdej uroczystości!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
