Broda kowboja brązowa – zarost rewolwerowca Boland
Kod produktu: GDN-01844
Kod kreskowy: 8712026018441
Opis
Planujesz wejście do salonu z impetem godnym prawdziwego rewolwerowca, ale Twoja gładka twarz zdradza, że ostatnie tygodnie spędziłeś raczej w biurze niż na preriach? Spokojnie, partnerze! Brązowa broda kowboja to najszybszy sposób, by zyskać wygląd twardziela, który niejedno w życiu widział i niejeden tabun koni przepędził. Ten zarost to absolutny klasyk dla każdego, kto chce skompletować strój kowboja, szeryfa lub poszukiwacza złota. Wystarczy kapelusz, gwiazda na piersi i ta broda, by nikt na imprezie nie odważył się oszukiwać Cię w karty!
Dzięki praktycznej taśmie samoprzylepnej znajdującej się z tyłu, Twoja metamorfoza zajmie mniej czasu niż przeładowanie rewolweru. Zapomnij o klejach i wielogodzinnej charakteryzacji – odklejasz, przyklejasz i meldujesz gotowość do akcji. Broda wykonana jest z lekkiego poliestru przez firmę Boland, co sprawia, że jest wygodna i nie przeszkadza w toastach wznoszonych "wodą ognistą". Ciepły, brązowy kolor idealnie pasuje do skórzanych dodatków i kowbojskich kapeluszy, nadając Twojej twarzy surowego, autentycznego wyrazu.
Dlaczego ta broda to strzał w dziesiątkę?
-
Kolor: Naturalny brąz, który świetnie komponuje się z westernową stylistyką.
-
Błyskawiczny montaż: Mocna taśma samoprzylepna pozwala na zmianę wyglądu w mgnieniu oka.
-
Materiał: Miękki poliester – lekki, trwały i niekrępujący ruchów.
-
Styl: Klasyczny zarost rewolwerowca, który dodaje +20 do charyzmy na Dzikim Zachodzie.
-
Producent: Boland – gwarancja, że Twój "zarost" nie spadnie podczas galopu na parkiecie.
Załóż brodę, popraw pas z kaburą i ruszaj na podbój imprezy. Z takim wyglądem każde Twoje wejście będzie jak scena z najlepszego westernu. Do zobaczenia na szlaku!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
