
Gadżetarnia
ul. Transportowa 2F lok. U1
15-399 Białystok
woj. podlaskie
tel: 668 013 377
mail: gadzetarnia.pl@gmail.com
Metalowy Otwieracz do Butelek z Magnesem Kiss My Ass śmieszny
Cena regularna:
towar niedostępny






Opis
Metalowy Otwieracz do Butelek z Magnesem – „Kiss My Ass”
Niektóre gadżety są stworzone po to, by wywoływać uśmiech – ten otwieracz do butelek robi to bezbłędnie! Zabawny, odważny i nieco bezczelny, przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym designem. Jego wyjątkowy kształt, przedstawiający nagie plecy i pośladki kobiety, w połączeniu z wymownym napisem „Kiss My Ass”, sprawia, że to prawdziwy hit wśród oryginalnych akcesoriów barowych.
Dzięki wbudowanemu magnesowi otwieracz można z łatwością przyczepić do lodówki lub dowolnej metalowej powierzchni, aby zawsze był pod ręką. Wykonany z solidnego metalu, zapewnia trwałość i niezawodność na każdej imprezie.
Dla kogo?
- Dla osób z dystansem i poczuciem humoru – niebanalny gadżet, który rozbawi każdego.
- Dla miłośników imprezowego stylu – świetny dodatek do domowego barku lub lodówki.
- Na prezent dla znajomego – idealny wybór na wieczory kawalerskie, urodziny i spotkania w gronie przyjaciół.
- Dla właścicieli barów i pubów – nietuzinkowy otwieracz, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów.
Najważniejsze cechy:
- Solidny metalowy otwieracz – trwała konstrukcja, która posłuży przez lata.
- Magnes na lodówkę – zawsze pod ręką, bez potrzeby szukania w szufladach.
- Zabawny i odważny design – unikalny kształt i wymowny napis „Kiss My Ass”.
- Świetny pomysł na prezent – dla znajomego, który lubi nietypowe gadżety i dobrą zabawę.
Specyfikacja techniczna:
- Wymiary: 11 x 4,3 x 2,4 cm
- Waga: 0,09 kg
Ten otwieracz to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także świetny sposób na dodanie humorystycznego akcentu do każdej imprezy. Idealny dla tych, którzy lubią bawić się stylem i nie boją się odrobiny kontrowersji!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.