Przejdź do głównej treści
gadzetarnia.pl nowe logo pełna nazwaPomysły na prezent, które robią efekt.
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Strój Józefa dla dzieci – kostium biblijny 130/140 cm, jasełka

Cena 54,16 zł
Dostępność:
brak towaru

Opis

Strój Józefa dla dzieci to doskonały wybór na jasełka, szkolne przedstawienia oraz inne wydarzenia o tematyce biblijnej i teatralnej. Kostium zawiera wszystko, co potrzebne, aby mały aktor mógł wiarygodnie wcielić się w postać Józefa: tunikę w beżowym kolorze z brązową szarfą, pas oraz chustę na głowę.

Dzięki klasycznemu wzornictwu i neutralnym barwom, strój prezentuje się estetycznie i ponadczasowo. Wygodny krój i miękki materiał (100% poliester) zapewniają komfort noszenia oraz swobodę ruchów podczas występów i zabaw. Kostium jest łatwy do zakładania, a także prosty w pielęgnacji – co czyni go praktycznym wyborem na różne okazje.

W skład zestawu wchodzą:

  • Tunika z naszytą szarfą

  • Chusta (nakrycie głowy)

  • Pasek

Parametry:

  • Rozmiar: 130/140 cm

  • Długość całkowita: 110 cm

  • Szerokość w pasie i pod pachami: 96 cm

  • Długość rękawa: 44 cm

  • Materiał: 100% poliester

Strój Józefa to nie tylko element przebrania – to narzędzie do rozwijania dziecięcej wyobraźni, odgrywania ról i poznawania historii biblijnych w kreatywny sposób. Idealny na Boże Narodzenie, karnawał, dni tematyczne i szkolne spektakle.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz